Web Development Services

Usługi marketingu mediów społecznościowych

Skuteczna strategia społeczna może pomóc Ci rozwinąć działalność, utrzymać swoją obecność w mediach społecznościowych i zaangażować odbiorców.

Jesteśmy agencją SEO z pełną obsługą. Nasi eksperci w zakresie mediów społecznościowych mogą pomóc w ustaleniu celów biznesowych, zidentyfikowaniu docelowych odbiorców, tworzeniu atrakcyjnych i godnych uwagi treści i wreszcie zintegrowaniu mediów społecznościowych ze wszystkimi innymi aspektami obecności w Internecie..

Dostosujemy strategię marketingu społecznościowego opracowaną specjalnie dla Twojej marki i odbiorców. Dostaniesz pełne obsługiwane i zarządzane programy społecznościowe , planowanie treści (i generowanie), zasięg bloggera i dystrybucję wideo wśród innych usług, które mają na celu przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie rentowności. Nasze usługi w zakresie mediów społecznościowych umożliwiają łączenie się i dzielenie informacjami prowadzącymi do zwiększenia świadomości marki, produktu lub usługi. Wyniki działań w mediach społecznościowych znajdują odzwierciedlenie w liczbie ponownych tweetów, udziałów, komentarzy, polubień i wyświetleń. Marketing w mediach społecznościowych zachęca do generowania przez użytkowników treści z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Google+, Twitter, Pinterest i LinkedIn.

Brand Monitoring

Możemy pomóc Ci ulepszyć i śledzić reputację Twojej firmy i dowiedzieć się, jak ludzie postrzegają Twoją markę.

Social Media Contests

Treści z Facebook, Twitter or Pinterest content mogą zwiększyć ruch w krótkim czasie. Nasi eksperci pomogą Ci określić najbardziej odpowiedni rodzaj treści i platformy dla Twojej mark.

Social Media Management

Nasz zespół ekspertów w zakresie mediów społecznościowych może zarządzać Twoimi kontami w Twoim imieniu i współpracować z odbiorcami.

Setup & Custom Profile Design

Tworzymy i dostosowujemy profile mediów społecznościowych o wysokiej jakości treści i estetyce, które współgrają z Twoją marką i odbiorcami.

Opowiedz nam o swoim projekcie i rozpocznij transformację

Nasz zespół pomoże Ci odblokować pełen potencjał marketingu w mediach społecznościowych, SEO i reklamę online!

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Green Mountain Media Dorota Sypniewska. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Green Mountain Media Dorota Sypniewska Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności